Competition Calendar:


Loading Calendar...

Format:
The 1st placed teams in each group go through to the Cup quarter finals.

The 2nd placed teams in each group go through to the Plate quarter finals.

 Fixtures on Sunday 11 Mar 2018
11:40
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Barbarians (TBC)
Boys-U16A
0-25Langley School
Boys-U16A
Group D
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Dulwich College
U16
20-12John Fisher School
Boys-U16A
Group D
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
New Hall School
Boys-U16A
12-19Sutton Valence School
Boys-U16A
Group C
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Coopers' Company & Coborn School
Boys-U16A
0-52Wellington College
Boys-U16A
Group C
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Mill Hill & Belmont Schools
Boys-U16A
17-12Trinity School, Croydon
Boys-U16A
Group B
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
Gunnersbury Catholic School
Boys-U16A
22-17Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
Group A
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
The King's School, Gloucester
Boys-U16A
7-36Tonbridge School
Boys-U16A
Group A
QE Barnet 7s - Group Match
11:40
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
Brighton College
Boys-U16A
10-7Merchant Taylors' School, Northwood
Boys-U16A
Group B
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
St Albans School
Boys-U16A
17-14St Joseph's College, Ipswich
Boys-U16A
Group E
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Skinners' School
Boys-U16A
19-7Warwick School
Boys-U16A
Group E
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
Gowerton School
Boys-U16A
17-24London Oratory School
Boys-U16A
Group F
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Abingdon School
U16 VII
43-0Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16B
Group F
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Bedford School
Boys-U16A
7-24Wimbledon College
Boys-U16A
Group G
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
Berkhamsted School
U16 VII
19-7St Benedict's School, Ealing
Boys-U16A
Group H
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
Hurstpierpoint College
Boys-U16A
0-19Whitgift School
Boys-U16A
Group H
QE Barnet 7s - Group Match
12:00
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
Reigate Grammar School
Boys-U16A
29-7Robert Clack School
Boys-U16A
Group G
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Tonbridge School
Boys-U16A
63-0Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
Group A
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Gunnersbury Catholic School
Boys-U16A
38-0The King's School, Gloucester
Boys-U16A
Group A
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
Merchant Taylors' School, Northwood
Boys-U16A
7-19Mill Hill & Belmont Schools
Boys-U16A
Group B
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Brighton College
Boys-U16A
5-10Trinity School, Croydon
Boys-U16A
Group B
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Sutton Valence School
Boys-U16A
0-47Wellington College
Boys-U16A
Group C
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
Dulwich College
U16
24-12Langley School
Boys-U16A
Group D
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
Barbarians (TBC)
Boys-U16A
0-25John Fisher School
Boys-U16A
Group D
QE Barnet 7s - Group Match
13:00
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
Coopers' Company & Coborn School
Boys-U16A
5-24New Hall School
Boys-U16A
Group C
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Berkhamsted School
U16 VII
28-12Hurstpierpoint College
Boys-U16A
Group H
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
St Benedict's School
Boys-U16A
0-29Whitgift School
Boys-U16A
Group H
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
Bedford School
Boys-U16A
24-7Robert Clack School
Boys-U16A
Group G
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Reigate Grammar School
Boys-U16A
14-17Wimbledon College
Boys-U16A
Group G
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Gowerton School
Boys-U16A
46-0Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16B
Group F
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
St Joseph's College, Ipswich
Boys-U16A
17-21Warwick School
Boys-U16A
Group E
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
Skinners' School
Boys-U16A
22-7St Albans School
Boys-U16A
Group E
QE Barnet 7s - Group Match
13:20
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
Abingdon School
U16 VII
36-26London Oratory School
Boys-U16A
Group F
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Merchant Taylors' School, Northwood
Boys-U16A
5-20Trinity School, Croydon
Boys-U16A
Group B
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Brighton College
Boys-U16A
33-17Mill Hill & Belmont Schools
Boys-U16A
Group B
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
Gunnersbury Catholic School
Boys-U16A
5-21Tonbridge School
Boys-U16A
Group A
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
The King's School, Gloucester
Boys-U16A
0-12Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
Group A
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Barbarians (TBC)
Boys-U16A
0-25Dulwich College
U16
Group D
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
Coopers' Company & Coborn School
Boys-U16A
0-29Sutton Valence School
Boys-U16A
Group C
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
New Hall School
Boys-U16A
0-34Wellington College
Boys-U16A
Group C
QE Barnet 7s - Group Match
14:20
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
John Fisher School
Boys-U16A
10-26Langley School
Boys-U16A
Group D
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Abingdon School
U16 VII
10-17Gowerton School
Boys-U16A
Group F
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
London Oratory School
Boys-U16A
73-0Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16B
Group F
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
St Albans School
Boys-U16A
24-31Warwick School
Boys-U16A
Group E
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Skinners' School
Boys-U16A
24-7St Joseph's College, Ipswich
Boys-U16A
Group E
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Berkhamsted School
U16 VII
14-21Whitgift School
Boys-U16A
Group H
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
Bedford School
Boys-U16A
19-0Reigate Grammar School
Boys-U16A
Group G
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
Robert Clack School
Boys-U16A
5-5Wimbledon College
Boys-U16A
Group G
QE Barnet 7s - Group Match
14:40
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
Hurstpierpoint College
Boys-U16A
31-21St Benedict's School, Ealing
Boys-U16A
Group H
QE Barnet 7s - Group Match
15:40
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Tonbridge School
Boys-U16A
38-5Trinity School, Croydon
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Cup Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Wellington College
Boys-U16A
35-0Dulwich College
U16
QE Barnet 7s - Cup Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
Gunnersbury Catholic School
Boys-U16A
7-21Brighton College
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Plate Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Sutton Valence School
Boys-U16A
19-31Langley School
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Plate Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 5Pitch 5
Skinners' School
Boys-U16A
26-12London Oratory School
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Cup Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 6Pitch 6
Wimbledon College
Boys-U16A
5-31Whitgift School
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Cup Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 7Pitch 7
Warwick School
Boys-U16A
7-12Abingdon School
U16 VII
QE Barnet 7s - Plate Quarter Final
15:40
View Competition Map: Pitch 8Pitch 8
Bedford School
Boys-U16A
14-31Berkhamsted School
U16 VII
QE Barnet 7s - Plate Quarter Final
16:40
venue tbc
Abingdon School
U16 VII
5-29Berkhamsted School
U16 VII
QE Barnet 7s - Plate Semi Final
16:40
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Tonbridge School
Boys-U16A
26-12Wellington College
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Cup Semi Final
16:40
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
Skinners' School
Boys-U16A
0-24Whitgift School
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Cup Semi Final
16:40
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
Brighton College
Boys-U16A
0-17Langley School
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Plate Semi Final
17:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Tonbridge School
Boys-U16A
19-14Whitgift School
Boys-U16A
QE Barnet 7s - Cup Final
17:30
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Langley School
Boys-U16A
0-47Berkhamsted School
U16 VII
QE Barnet 7s - Plate Final